Ventoso Exclusive İyonik Profesyonel Fön Makineleri: Ultra güçlü ve ekstra sessiz

Ventoso Exclusive İyonik Profesyonel Fön Makineleri: Ultra güçlü ve ekstra sessiz

Ultra güçlü ve ekstra sessiz Ventoso Exclusive İyonik Profesyonel Fön Makineleri, 2500W gücü ve 63dB sessizliğinin yanı sıra TÜV sertifikalı iyon jeneratörü ile kullanıma sunulan ve 10cm’lik mesafeden uygulandığında 20 milyon/cm3 negatif iyon oluşumu sağlıyor.

İyonik saç kurutma makineleri, istendiğinde kullanılmak üzere geliştirilen özel bir kontrol düğmesi sayesinde, saça gönderilen negatif iyonları yayarak bu elektrik yükünü yeniden dengeler. Böylece saçtaki elektrik yükü, dolayısıyla kabarma ve elektriklenme kaybolur ve saç çok daha kolay taranır.

Nemi hapsetmeye ve kütikülü düzleştirmeye yardımcı olarak saçı pürüzsüzleştirip parlak hale getiren negatif iyonlar; saçtaki pozitif iyonları nötralize eder, saçın yüzey gerilimini azaltmaya yardımcı olur. İtalyan dizayn ve teknolojisi ile arka bölümde yaratılan özel huni tasarımıyla motorun çıkardığı sesin bir kısmını içeri hapsederek ses seviyesini 63 dB’e düşürüyor. Uzun saatler boyunca fön makinesi kullanmak zorunda kalan profesyonellere de ‘Kuaför Dostu Ürün’ olarak hizmet veriyor.

İyonik saç kurutma makinesinin avantajları

  • Kullanımdan sonra saçlar daha pürüzsüz görünür.
  • Saçınıza normal bir saç kurutma makinesi kadar zarar vermez.
  • Kuruma süresini yarıya kadar azaltır.
  • İyon teknolojisi nemi saça hapsettiği için saçlar daha yumuşak olur ve kolay taranır.
  • İyonik saç kurutma makineleri aslında normalden daha hafiftir. Ayrıca bu teknolojinin daha dayanıklı olduğu da kanıtlanmıştır. Standart bir saç kurutma makinesinden daha pahalı olmasına karşın, daha dayanıklı olduğu için daha kârlı bir alışveriştir.
  • Saçınızın doğal nemini daha fazla tutan iyonik saç kurutma makineleri, elektriklenmeyi minimuma indirdiği için kıvırcık saçlar için de harika sonuçlar yaratır.
  • İyonlaştırma işlevi saçın kuruma süresini hızlandırdığı için saçın ısıya daha az maruz kalmasını sağlar.

Ventoso Exclusive Ionic  Fön makinelerini ister evde ister kuaför salonunda kullanın, bu profesyonel bir iyonik saç kurutma makinesine yatırım yapmak, bazı önemli istisnalar dışında saçınıza büyük fayda sağlayacaktır.

 

Bloga dön

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın.