Titanyum ve Seramik Maşa ve Düzleştiriciler Arasında Ne Fark Var?

Titanyum ve Seramik Maşa ve Düzleştiriciler Arasında Ne Fark Var?

Saçlarımızı şekillendirmek için en çok başvurduğumuz aletler olan maşa ve düzleştiricileri satın alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Saçınıza zarar vermeden saç tipine göre hangisinin daha çok işe yarayacağını bilmeniz, kullandığınız aletten daha çok verim almanıza yardımcı olacaktır.

Bu aletler seramik ve titanyum olmak üzere iki çeşittir. Seramik bir plaka saçı içten dışa ısıtırken, titanyum yassı demir saçı yüzeyden ısıtır.

Titanyum maşa, seramik maşadan daha yüksek sıcaklıklara ulaşır ve daha hızlı ısınır. Titanyum, düşürürseniz bile çok kolay kırılmayacağı için daha rahat kullanım sağlayan daha dayanıklı bir malzemedir. Ayrıca ısıya karşı daha dayanıklıdır, bu nedenle plakalar zamanla seramik olanlardan daha uzun süre muhafaza edilebilir. 

Ventoso markasının seramik kaplı düzleştiricileri saçınıza en az hasarı vererek en güzel sonuçları almanızı sağlar. Diğer düzleştiricilere oranla daha uzun tasarlanmış ağız yapısı sayesinde saçlarınızı daha hızlı düzleştirmenizi sağlıyor. Seramik yapısı sayesinde saçlarda oluşan elektriklenmeyi engeller. 

 

Seramik Maşaların Artıları

  • Seramik maşalar parlaklığı güçlendiren ve kabarmayı azaltan negatif iyonlar üretebilir.
  • Uzun süreli sonuçlar verir

Ventoso’ nun yeni Premium ürün serisinde bulunan inci kahvesi ve şampanya pembesi renkleriyle daha şık ve özel seramik kaplı saç maşalarıyla tanışın. Seramik kaplaması ısıyı eşit bir şekilde yayarak saç tellerinizin ve uçlarınızın yanmasının önüne geçer. Saçlarınızda elektriklenmeyi önler ve pürüzsüzce kayarak yumuşak ve parlak sonuçlar elde etmenizi sağlar.

 

 

Titanyum Aletlerin Artıları
  • Çok hafiftir.
  • Hızlı bir şekilde ısınır ve daha yüksek sıcaklıklara ulaşarak saçınızın daha parlak olmasını sağlar.
  • Daha hızlı ve daha verimli bir kıvrılma sağlar.
  • Dayanıklıdır
  • Uzun süreli sonuçlar yaratır.

Ventoso Titanyum kaplama 25mm, 32mm ve 38mm gibi farklı çaptaki kalınlıkları bulunan saç maşalarıyla dilediğiniz gibi sağlıklı buklelere sahip olabilirsiniz. İnce telli saçlardan kalın telli saçlara kadar her saç tipine uygundur.

 

 

Bloga dön

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın.