Premium Saç Şekillendirici Serimiz ile Tanıştınız Mı?

Premium Saç Şekillendirici Serimiz ile Tanıştınız Mı?

Ventoso’nun yeni Premium ürün serisini keşfedin! İnci kahvesi ve şampanya pembesi renkleriyle daha şık, özel tasarım kutusuyla özelleştirilmiş, ayrıcalıklı saç şekillendirici ürünlerini deneyiminize sunuyoruz. Saçlarınıza verdiğimiz değeri premium kalitede seramik kaplı ürünlerimiz ile hissedin! Seramik kaplamalar ısıyı eşit olarak dağıtarak saç telleri ve uçlarının yanmasının önüne geçer. Saçtan pürüzsüzce kayarak yumuşak ve parlak sonuçlar oluşturur. Seramik kaplama saçlarda elektriklenmeyi engeller.

Ventoso Premium Coffee & Champange Rose Seramik Kaplı Profesyonel Saç Maşası ince ve kalın tüm saç tiplerinde 160°C -220°C ısınma aralığında kullanım sağlar. 182x28mm boyutlarında seramik kaplaması ile saçları pürüzsüzce şekillendirir. Maşanın ucunda bulunan güvenli tutuş bölgesi ve 2.5 metre uzunluğunda 360° dönebilen kablo ile daha rahat şekillendirme imkanı sunar. Siz açık unutsanız da 60 dk. içinde kendini kapatır. Özel yanmaz metal ayaklığı sayesinde saç şekillendirme işlemini sonrasında maşayı kolayca soğumaya bırakabilirsiniz.

Ventoso Premium Pearl Coffee & Champagne Rose Seramik Kaplı Profesyonel Saç Düzleştirici ve Maşa ile ister düz, ister dalgalı saçları tek bir ürünle elde edebilirsiniz. Aç / Kapa kilit sistemi ile cihazınız kapalıyken maşa, açtığınızda düzleştirici olarak kullanabilirsiniz. 115x29mm seramik plakalarıyla saçlarınızı 160°C -220°C ısınma aralığında düzleştirin veya maşa özelliği şekillendirin. Cihazın ucunda bulunan güvenli tutuş bölgesi ve 2.5 metre uzunluğunda 360° dönebilen kablo ile daha rahat kullanım sağlar. Negatif iyonizer özelliği sayesinde saçlardaki statik elektriği önleyerek saçlara pürüzsüz ve parlak bir görünüm kazandırır.

Ventoso Premium Pearl Coffee Seramik Kaplı Profesyonel Saç Düzleştirici, ince ve kalın tüm saç tiplerine uygundur. Isı derecesini gösteren led ekran ile 130°C -230°C ısınma aralığında kullanabilirsiniz. 30 sn içinde düzleştirmeye hazır olur. 2.5 metre uzunluğunda 360° dönebilen kablo ile daha rahat kullanım sağlar. Diğer düzleştiricilere oranla daha uzun tasarlanmış ağız yapısı sayesinde, saçı daha hızlı düzleştirir. 115x25mm seramik kaplama plakaları sayesinde saçtan pürüzsüzce kayarak yumuşak ve parlak sonuçlar oluşturur. Yüksek ısısı sayesinde brezilya fönü sonrası ve keratin bakım işlemi sırasında kullanıma uygundur. Bütün saç tipleri ile uyumludur.

Bloga dön

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın.