Covid-19 Tedbirlerimiz

Covid-19 Tedbirlerimiz

Pandemi sürecinde Ventoso olarak müşterilerimizin sağlığını ön planda tutuyoruz. Ürünlerimizin tümünü dezenfaktasyon sürecinden geçiriyor, kişisel bakım ürünlerimizi sizlere steril, güvenli , hijyenik bir şekilde ulaştırıyoruz.

Ventoso – HER ZAMAN GÜVENLE!

Ücretsiz bakım için gönderdiğiniz fön makineleriniz de dahil olmak üzere tüm ürünlerimiz UV-C Led dezenfektasyon teknolojisi ile koruma altında! Gerek çalışanlarımızın güvenliği gerekse müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin minimum riskle ulaşması için önlemlerimizi aldık! Antiseptik özelliğe sahip ve ozon tabakasına zarar vermeyen ancak ozon yayılımı sağlayan UV-C ultraviyole led ışık teknolojisini hem ürün bakım hem hammadde hem de üretim alanlarımızda kullanıyoruz.

ULTRAVİYOLE IŞIĞIN MİKROBA ETKİSİ NEDİR?

Dezenfektan görevi görür. DNA ‘dan ve RNA’dan  parça kopmalarına ve mutasyonlara sebep olur. Bu sebeple kanserojen bir ışıktır. Ayrıca RNA’dan urasil kopartır. Böylece protein sentezini de durdurur. Bu ışığın mikrop öldürücü etkisi buradan gelir.

OZON İLE DAHA ETKİLİ SONUÇ

Tek başına yeterince etkisi olmayan ultraviyole ışığın yanında Ozon + 185nm kısa dalga ultraviyole ışınları sadece bakterileri ışınlayarak DNA’yı yok etmekle kalmaz, aynı zamanda ozon üretmek ve bakterileri öldürmek için havadaki oksijeni iyonize eder. Yani çifte sterilizasyon etkisi vardır.

GÜNLÜK DEZENFEKTASYON

Günlük olarak gerçekleştirilen dezenfetasyon süreciyle tüm ürünlerimizi size daha hijyenik olarak ulaştırmanın gönül rahatlığını yaşıyoruz.

HER ZAMAN DAHA İYİSİ İÇİN

Teknolojinin sunduğu imkanlar dahilinde dezenfekte edilen ürünlerimizin üzerinde yer alan özel hijyen etiketimizi kontrol etmeyi siz de unutmayın! 

Bloga dön

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın.