Yeni Flexy Universal Katlanabilir Silikon Vigo

Yeni Flexy Universal Katlanabilir Silikon Vigo

Difüzör (Vigo) saç kurutma makineleri/fön makinelerinin ucunda kullanılan başlıklardan biridir. Saçınızı ısıya direk maruz kalmadan kurutur. Sıcak havanın belli bir alana değil, tüm saça ulaşmasına yardımcı olur. Hava akışını yavaşlatarak, buklelerin bozulmadan doğal görünümlü ve parlak görünmesini sağlar. Kıvırcık saçlıların vazgeçilmezlerinden olan difüzörü, sadece bukleler için değil dalgalı saçlara hacim kazandırmak ve doğal dalgasını belirginleştirmek için de kullanabilirsiniz.

Pek çok saç kurutma ve fön makinesine uyumlu, Katlanabilir Pratik Taşınabilir Difüzör! Her cihazın kendine özel difüzörü bulanabildiği gibi pek çok cihaza uyumlu universaldifüzörler de vardır. VentosoFlexyDifüzör silikon esnek yapısıyla pek çok saç kurutma/fön makinelerine uyum sağlar. Katlanabilir özelliği sayesinde az yer kaplar ve seyahatlarde kullanım avantajı sağlar.

Uzman Kuaförlerin Görüşleri

Mahmut Ebil / Ebil Kuaför

Uçaklardaki yerleşim planlarına ve ufak hacimlere sığdırdıkları işlevsel materyallere hep hayran olmuşumdur. Küçücük metrekarelerdeki büyük fonksiyonlar, hayatımızı ne kadar da kolaylaştırır. Hem ihtiyacımız vardır, hem yerimiz yoktur. VentosoFlexy Katlanabilir Universal Silikon Difüzörü görünce bayıldım. Hem biz kuaförler için hem buna ihtiyacı olan kadınlar için mükemmel. Çekimlere gelin saçı taramaya gittiğimizde ya da dışarıdaki servislerimizde, büyük hacim kaplayan bu aparat küçülmüş ama daha işlevsel olmuş. Artık fön makinesi değişikliğinde uyum sorunu yaşamayacağız. Müşterilerimizin evindeki bütün fönlere uyum sağlaması ve valizlerinde yer kaplamaması çok iyi. Tek kelimeyle muhteşem bir ürün. Teşekkürler Ventoso.

Doğan Kopal / MM Bahçeçik Kuaför

VentosoFlexy Katlanabilir Silikon Difüzör ile doğal görünümlü, parlak, kalıcı buklelere ulaşmanız çok kolay. Katlanabilir özelliği ile müşterilerimizin de yanında taşıyabileceği çok pratik bir kurutma aparatı. Bu aparat sayesinde dalgalı saçları çok rahat şekillendirebiliyoruz. Çok kolay bir kullanıma sahip. Ventoso fön serilerinin uçlarına takıp kolay bir kurutma sağlayabiliyoruz. Bu aparatın en büyük özelliği saçınızı kurutmaya başladığınız zaman elinizle herhangi bir müdahale etmenize gerek olmaması. Aparat saçlarınızın daha doğal görünümle kurumasını sağlıyor. Kolay kullanımı büyük bir avantaaj. Müşterilerin kendi başlarına rahatço kullanabilmeleri çok önemli .

İsmet Özdemir / Yıldırım Özdemir Bebek

Yeni VentosoFlexy Universal Katlanabilir Silikon Difüzör ile tanışmamız çok güzel oldu. Hem estetik olarak güzel, hem kullanım olarak iyi. Müşteriler bavuluna rahatlıkla koyabiliyor. Çoğu difüzörün dişleri kırılıyordu. Flexydifüzörde bu ortadan kalktı. Fönü taktığımızda üfleme dağılımı çok iyi. En önemli kısmı bu, çünkü balyajlarda bile kullandığımızda ısıyı çok iyi bir şekilde saça iletiyor. İşimizi hızlandırıyor diyebiliriz. Genelde yurtdışından malzeme alıyorduk, artık burada da ürünleri bulabiliyoruz.En önemli yönlerinden biri de bu. Yurtdışına gidip almamıza gerek kalmıyor. Ventoso’ya teşekkür ederiz.

Bloga dön

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın.